KONST / Litografier / Färglitografi 15989312
nr 1598 9312
Färglitografi
K-G Nilsson, komposition. Signerad, numrerad 26/300, daterad -87. Färglitografi, bildmått: 20x20 cm, yttermått inklusive ram: 35x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:57:44
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.100 kr